Wybierz język, a następnie naciśnij "Prześlij"

Image

Zamocowaæ ten problem "WPS jest włączony" (TP-LINK / TL-WR740N)


Uwaga: Jeśli nie można rozwiązać ten problem, po tych instrukcji, może możemy pomóc. Uzyskać pomoc od RouterCheck wsparcia.Image


Zrozumienie problemu "WPS jest włączony"

WPS (lub WiFi Protected Setup) to system stosowany przez wielu producentów routerów się zadania stworzenia domu WiFi łatwiejsze. Które Routery obsługujące WPS umożliwiają urządzenia połączyć na dwa sposoby: albo przy pisz¹c na maszynie w pewien szpilka (zwykle znajdują się na naklejce na spodzie routera) lub przez naciśnięcie przycisku na routerze. Niestety hakerami można podzielić na routery gdzie WPS jest włączony, tak to powinna być wyłączona, jeśli to możliwe. Routery z WPS włączone są łatwym celem dla hakerów, nawet jeśli WPA2 jest używane.

Image


Co to jest ryzyko nie naprawienie tego problemu?

Zagrożeniem dla Ciebie problemy zabezpieczeń WiFi jest nieco różni się od zagrożeń stwarzanych przez innych usterek. Problem zabezpieczeń WiFi jest problemem bardzo zlokalizowane. Hakerzy połowie całego świata nie może skorzystać z słabe zabezpieczenia WiFi i próbują włamać się do sieci. Realnym zagrożeniem jest z sąsiadami i ludzi w swoim najbliższym sąsiedztwie próbuje włamać się do sieci.

Mieszkańców włamać się do sieci domowej stanowić zagrożenie bardzo różnych niż zrobić profesjonalne hakerów, i zrobią bardzo różne rzeczy. Hakerzy organizowane są patrząc wobec zrobić szybkie pieniądze od Ciebie przez kradzież poufnych materiałów lub zmiana konfiguracji sieci na ich korzyść, lokalnych amatorów jest patrząc pod kątem coś zupełnie innego.

Po raz pierwszy amator może być po prostu patrząc na krzywdę. Będę one włamać się do sieci dla zabawy - aby zobaczyć, jeśli są one w stanie to zrobić. Jeśli nie, to lepiej nadzieję, że to wszystko, co robią. Ludzie, którzy włamują się do cudzych sieci często nadal ich zgorszenie przez usuwanie plików lub inne problemy.

Innego rodzaju lokalnych osoba, który włamuje się do ich sąsiad sieci szuka czegoś innego. Chcą zrobić coś, co nie chcą prześledzić wstecz do siebie za pomocą połączenia z Internetem. Cokolwiek to jest, że chcą zrobić, czy to niebezpieczne, niemoralne, albo wręcz nielegalne, nie chcą być ci, którzy to jest wstecz do. Jeśli jesteś w sieci, to nie wstecz do nich - to będzie prześledzić do Ciebie.

Dokumentacja producenta

Często to jest dobry pomysł, aby przejrzeć dokumentacji routera, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy. Przejdź do dostawcy obsługi strony gdzie można pobrać dokumentacji.


Jak rozwiązać problem "WPS jest włączony"


Step 1: Zaloguj się do routera

Używasz przeglądarki sieci web do interakcji z routerem i rozwiązać jego problemy z konfiguracją. Jednak zanim można komunikować się z przeglądarką, należy zalogować się do niego. RouterCheck może dać ci szczegółowe instrukcje dotyczące logowanie do routera.

Step 2: Jeśli logujesz się pomyślnie, routera Strona otwiera.

Step 3: Przejdź do strony WPS (Wifi Protected Setup).

Chcesz znaleźć stronę, która ma ustawienia WPS (Uwaga: to może lub nie może być na tej samej stronie jako zwykłych zabezpieczeń sieci bezprzewodowej). Nazwa strony mogą być podobne do:

  • Ustawienia WPS
  • Ustawienia sieci bezprzewodowej
  • Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowych
  • Zabezpieczenia WiFi

Przejdź na tę stronę klikając elementy właściwe menu i przyciski.

Step 4: Jeśli jesteś sukces, WPS na routerze (Wifi Protected Setup) Strona otwiera.

Step 5: Wyłączyć WPS

Spojrzeć na pole, które pozwala na kontrolowanie, czy WPS jest włączony lub wyłączony. Uwaga: Niektóre routery nie pozwalają na wyłączenie WPS.

Step 6: Uruchom ponownie RouterCheck.

Teraz, że został już rozwiązany problem, uruchom RouterCheck ponownie, aby sprawdzić, że rzeczywiście ma sta³y ten problem.


RouterCheck Support | Sericon Technology Inc. © 2015-2019