Wybierz język, a następnie naciśnij "Prześlij"

Image

Zamocowaæ ten problem "Administracji zdalnej jest na" (TP-LINK / TL-WR740N)


Uwaga: Jeśli nie można rozwiązać ten problem, po tych instrukcji, może możemy pomóc. Uzyskać pomoc od RouterCheck wsparcia.Image


Zrozumienie problemu "Administracji zdalnej jest na"

Administracja zdalna jest wygoda funkcja routera dostawcy dostarczają w celu ułatwienia zarządzania routerem zdalnie. Normalnie można dostęp do funkcji administracji routera (np. Zmiana hasła WiFi) tylko z komputerów, które są w domu i połączony z siecią. Funkcja administracji zdalnej umożliwia dowolny komputer w Internecie, że zna hasło administratora do pełnienia funkcji administratora.

Początkowo administracji zdalnej brzmi niebezpieczne, więc warto zastanowić się, dlaczego ktoś chciałby ją włączyć. Wiele osób ją włączyć, jeśli są one pomóc znajomego lub członka rodziny umieszczać w górze ich systemów komputerowych, zwłaszcza, jeśli ów kolega mieszka daleko. Administracja zdalna pozwala ktoś naprawić problemy z znajomego router bez konieczności zostać w domu przyjaciela. Inne osoby włączyć administrację zdalną, tak, że mają dostęp do funkcji ich routera a oni w domu - na przykład w pracy lub na wakacjach.

Jednak swoje dobre intencje dla umożliwienia zdalnej administracji są z pewnością znacznie przeważają nad prawdziwe zagrożenia. Tylko hasła administratora routera zatrzymuje haker z włamania do sieci. Hasło banalne ktoś nie zatrzyma i nawet dobre hasło nie może przestać hakerem zdecydowany. To dlatego, że hakerzy mogą łatwo korzystać zautomatyzowane narzędzia, których można się domyślić tysiące haseł na minutę, i bardzo kilka routerów zrobić nic, aby zatrzymać kogoś od zgadywania.

Image


Co to jest ryzyko nie naprawienie tego problemu?

Włączanie zdalnej administracji na routerze jest bardzo niebezpieczne. Po tym, hakerzy mogą i będą Znajdź ci, i będzie próbował włamać się do routera. Jeśli upierasz się przy użyciu tej funkcji, należy użyć bardzo silnego hasła. Jeśli hakerzy próbują złamać, wiedzą wszystko ten nie wykonać hasła, jak również najczęściej spotykane, które ludzie używają.

Dokumentacja producenta

Często to jest dobry pomysł, aby przejrzeć dokumentacji routera, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy. Przejdź do dostawcy obsługi strony gdzie można pobrać dokumentacji.


Jak rozwiązać problem "Administracji zdalnej jest na"


Step 1: Zaloguj się do routera

Używasz przeglądarki sieci web do interakcji z routerem i rozwiązać jego problemy z konfiguracją. Jednak zanim można komunikować się z przeglądarką, należy zalogować się do niego. RouterCheck może dać ci szczegółowe instrukcje dotyczące logowanie do routera.

Step 2: Jeśli logujesz się pomyślnie, routera Strona otwiera.

Step 3: Przejdź do strony Administrator.

Znajdź strony z ustawień administratora. Nazwa strony mogą być podobne do:

  • Administratora
  • Administracja
  • Ustawienia administratora

Przejdź na tę stronę klikając elementy właściwe menu i przyciski.

Step 4: Jeśli jesteś sukces, otwiera strony Administrator routera.

Step 5: Wyłączyć administracji zdalnej

Spojrzeć na pole, które pozwala wyłączyć zdalne administrowanie. To pole może być wywołana coś takiego jak:

  • Administracji zdalnej
  • Administrowania routerem z sieci WAN
  • Umożliwić tkanina dostęp z sieci WAN

Upewnij się, że zostawisz pole wyboru w państwie tak, że Administracja zdalna jest wyłączony.

Step 6: Uruchom ponownie RouterCheck.

Teraz, że został już rozwiązany problem, uruchom RouterCheck ponownie, aby sprawdzić, że rzeczywiście ma sta³y ten problem.


RouterCheck Support | Sericon Technology Inc. © 2015-2019