Wybierz język, a następnie naciśnij "Prześlij"

Image

Zamocowaæ ten problem "Router jest pingować z Internetu" (TP-LINK / TL-WR740N)


Uwaga: Jeśli nie można rozwiązać ten problem, po tych instrukcji, może możemy pomóc. Uzyskać pomoc od RouterCheck wsparcia.Image


Zrozumienie problemu "Router jest pingować z Internetu"

"Ping" jest protokół internetowy, który pomaga jeden komputer czy innego komputera jest pracy i online. To jest bezcenne dla serwerów firmy, ale nie tak ważna dla sieci domowych.

Piraci zaczęli za pomocą polecenia Ping gdy szukam sieci domowej do ataku, więc jest zalecane, aby uruchomiæ ono od u routerów, jeśli to możliwe. Niestety, niektóre routery nie pozwoli, aby wyłączyć tę funkcję, ale jeśli twój na nie, to warto coś robić.

Image


Co to jest ryzyko nie naprawienie tego problemu?

Piraci na świecie często skanowania cały internet w poszukiwaniu potencjalnych celów do attck. Ponieważ internet jest tak ogromna, nie chcą tracić czasu na próbuje włamać się do czegoś, co nie jest wart zachodu. To dlaczego używają Ping - aby zobaczyć czy jest coś w niektórych adres IP, który jest wart atakuje. Jeśli nic nie odpowiada, oni często przejść następny adres IP.

Jeśli masz dobry powód, dlaczego sieci domowej należy odpowiedzieć na losowe pingi w Internecie, a następnie przez wszystkich środków pozostaw ustawienie na. Ale dla większości sieci domowych, to jest o wiele bezpieczniejsze to wyłączyć. Należy również zauważyć, że wielu producentów routerów niestety zostawić tę funkcję na domyślnie.

Dokumentacja producenta

Często to jest dobry pomysł, aby przejrzeć dokumentacji routera, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy. Przejdź do dostawcy obsługi strony gdzie można pobrać dokumentacji.


Jak rozwiązać problem "Router jest pingować z Internetu"


Step 1: Zaloguj się do routera

Używasz przeglądarki sieci web do interakcji z routerem i rozwiązać jego problemy z konfiguracją. Jednak zanim można komunikować się z przeglądarką, należy zalogować się do niego. RouterCheck może dać ci szczegółowe instrukcje dotyczące logowanie do routera.

Step 2: Jeśli logujesz się pomyślnie, routera Strona otwiera.

Step 3: Przejdź do strony Ustawienia WAN.

Chcesz znaleźć stronę, która ma ustawienia dla jak router zajmuje się zewnętrzny internet. Nazwa strony mogą być podobne do:

  • Opcje internetowe
  • Opcje sieci WAN
  • Zapora
  • Przekierowanie portów

Przejdź na tę stronę klikając elementy właściwe menu i przyciski.

Step 4: Jeżeli ci się uda, otwiera stronę ustawienia WAN routera.

Step 5: Wyłączyć funkcję reagowanie na internet pingi

Upewnij się, że zostawisz pole wyboru w państwie tak, że router nie będzie reagować na pingi.

Step 6: Uruchom ponownie RouterCheck.

Teraz, że został już rozwiązany problem, uruchom RouterCheck ponownie, aby sprawdzić, że rzeczywiście ma sta³y ten problem.


RouterCheck Support | Sericon Technology Inc. © 2015-2019