Wybierz język, a następnie naciśnij "Prześlij"

Image

Jak załadować nowy firmware na routerze (TP-LINK / TL-WR740N)


Uwaga: Jeśli nie można rozwiązać ten problem, po tych instrukcji, może możemy pomóc. Uzyskać pomoc od RouterCheck wsparcia.Image


Zrozumienie problemu

Firmware jest termin dla oprogramowania, które działa na routerze. Bo przecież router jest także komputer. Jak oprogramowanie oprogramowanie może mieć błędy, i to jest od czasu do czasu aktualizowane. Jednak aktualizacji firmware w routerze jest nieco inna niż aktualizacji oprogramowania Twojego komputera. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, aby aktualizacja firmware w routerze. Są one łatwe do naśladowania.

Dokumentacja producenta

Zalecenie: Można znaleźć w dokumentacji routera aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy. Przejdź do dostawcy obsługi strony gdzie można pobrać dokumentacji.

Image


Jak załadować nowy firmware na routerze


Step 1: Zaloguj się do routera.

Przed rozpoczęciem, musi określić, która wersja firmware routera jest aktualnie uruchomione. Aby to zrobić, należy zalogować się do routera. RouterCheck może dać ci szczegółowe instrukcje dotyczące logowanie do routera.

Step 2: Określenia wersji firmware routera.

Wygląd za pośrednictwem interfejsu routera i znaleźć wersji firmware. To powinny być w widocznym miejscu.

Step 3: Ustalenia najnowszej wersji firmware dostępne.

Odwiedź stronę producenta routera do zbadania, pobrać firmware nowsze. Zapoznania się z działu download dla modelu routera, aby ustalić najnowszej wersji firmware. Kliknij tutaj, aby dostawcy obsługi witryny, gdzie można pobrać firmware.

Step 4: Pobierz najnowsze oprogramowanie układowe.

Jeśli router jest już zainstalowany najnowszy firmware, nie trzeba robić nic innego. Jeśli nie, to ściągnij najnowszą wersję firmware do komputera. Upewnij się, że ściągasz dokładnie firmware, który potrzebuje router. Ważne: Oprogramowanie układowe musi dokładnie odpowiadać modelu routera. Ponadto modele routerów często również mają numery przeglądu, które musi odpowiadać.

Step 5: Wgrać nowy firmware do routera.

Powrót do routera interfejs w oknie przeglądarki, które wcześniej otwierane. Otwarty do administratora strony i zobacz Jak zaktualizować firmware routera. Zazwyczaj będzie to pole edycji z przycisku przeglądarki, która umożliwia użytkownikowi wybranie obrazu oprogramowania, które chcesz zaktualizować. Wybierz firmware, które po prostu pobrać i rozpocząć proces.

Step 6: Czekać na magii, aby się stało.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, aż do teraz, nowy firmware wczytywanie routera. Nie wyłączyć zasilanie do routera, do czasu zakończenia procesu. Być może nadszedł czas na przerwę. Weź swój umysł z routerów i śpiewać piosenkę trochę. Zaleca się G.T.O. przez Ronny & The Daytonas. Chodzi o odpowiedniej długości czasu aktualizacja routera.

Step 7: Router restartuje.

Po aktualizacji router, to należy ponownie sam. Po router restartuje, zalogować się do routera i sprawdź, że zmienił numer wersji.

Step 8: Gotowe!

Aktualizacja została pomyślnie routera firmware.


RouterCheck Support | Sericon Technology Inc. © 2015-2019